Слайд-шоу

Головна

RU UA

Практично в кожній квартирі в шафі висить шуба   з натурального хутра. Як то кажуть: і відмовитися шкода і носити можливості немає. Причин багато - фасон застарів, з'явилися лисини, моль зіпсувала, стала не за розміром, довгі рукава або навпаки короткі, довжина шуби не влаштовує, витерся вщент борт та манжет. Список неприємностей може бути нескінченним! Свого часу Ви купили цю шубу з хутра норки, каракуля або шиншили за великі гроші і викинути не піднімається рука.

Ми готові допомогти Вам і подарувати шубі друге життя!

Натуральне хутро - це благородний, вишуканий  матеріал, що легко піддається перекрою. Ви здивуєтеся коли дізнаєтеся, як і що можна зробити зі старої, що вийшла з моди шуби.

Ремонт реставрація перешив пошиття шуби

Наші можливості в перекрою, перешиву і реставрації обмежені лише Вашою уявою  і сміливістю!

Ми реставруємо, перешиваємо а також комбінуємо з натуральною та штучною шкірою, трикотажем та іншими матеріалами. З'явилися потертості, лисини, пориви? Не біда відреставруємо, замінимо на нове якісне хутро. Шуба рветься і тріщить по швам? Ми зашиємо, проклеємо, і відновимо. Після реставрації, заміни підкладки та шубних кліпс, виріб ще не один рік буде зігрівати Вас в холоди. А який оригінальний подарунок дорогому чоловіку, татові, синові можна зробити у вигляді чоловічої хутряної курточки! Стильно, зручно, тепло і не дорого.

Так що дзвоніть - ми Вас чекаємо!