Слайд-шоу

Про компанію

RU UA

Що є у нас, чого немає у інших:

1) Мало хто знає, що в пошитті будь-якого виробу величезне значення має якісне виготовлення лекал. Посадка на фігуру, зручність в експлуатації (не побоюся цього слова) Ви забираєте з ательє готовий виріб, стоячи статично перед дзеркалом, без руху, в оточенні персоналу ательє, охающих і хвалящих свою роботу. Але носити виріб Ви будете не стояти на одному місці, а здійснюючи всілякі руху. Ось тут і виповзають всі огріхи і недоліки лекал. Закрійники люди консервативні -сантиметрові стрічка і лінійка - ось і весь інструмент. А прогрес на місці не стоїть. Тому ми доповнюємо свій досвід і знання новими технологіями. САПР «Грація» виготовляє лекало для Вас індивідуально. (Система Автоматичного Проектування)

2) Ми беремося за вироби, від яких найчастіше відмовляються інші ательє або беруться неохоче, неадекватно завищуючи вартість послуг. Набагато простіше працювати з новим матеріалом. Шкури правляться під конкретний виріб. Ризик, що нова шкура розповзеться під час редагування, мінімальний. З виробом б / у потрібно повозитися, бути більш уважним, навіть спритним. Потрібна розвинена фантазія і досвід. Але Ви не поверіте- як приємно чути фразу від замовника: «Я навіть уявити не могла (міг) що з цього ..., вийде така шикарна річ!»

3) Кушніри, як правило, дуже вузкоспеціалізіровані. Працюють виключно з натуральним хутром. Але не хутром єдиним - скажете Ви. Вироби можна комбінувати, наприклад з натуральною шкірою. Ми робимо і це. Так як спочатку займалися, та й власне займаємося виготовленням виробів з натуральної шкіри і дубляночних матеріалів. До речі, нам і в цьому є чим Вас здивувати.

4) У нас демократичні ціни і реальні терміни.  На те є кілька об'єктивних причин. Наше підприємство знаходиться в комунальній власності Дніпровського району. Відповідно витрати по орендній платі ніяк не відбиваються на кінцевій ціні послуг, що надаються. Чого інші ательє, наприклад в центрі міста, собі дозволити не можуть, часто завищуючи розцінки. Наші ціни порадують Вас.

З приводу термінів виготовлення.

Так сталося, що майстри проживають територіально буквально в декількох хвилинах ходьби від ательє, тому як у приказці - «У кравця вся ніч попереду» - і це значить, ми віддамо Вам ваш виріб в термін, обумовлений в квитанції, що б не сталося і чого б це нам не коштувало. Ми тримаємо слово.