Слайд-шоу

Перешив шкіряних курток

RU UA

Перешив шкіряних курток досить простий спосіб заощадити кошти з сімейного бюджету. Напевно у Вас в гардеробі багато років припадає пилом стара шкіряна куртка або пальто. Фасон застарів або не за розміром. Місце займає - а викинути шкода. В цьому випадку Вам допоможе така послуга, як перешив шкіряних курток.

Одяг з натуральної шкіри зручний, практичний. Довго експлуатується. І навіть втративши колишній вигляд і колір, досить легко відновлюється. Оформивши у нас замовлення на перешив шкіряних курток, Ви оплачуєте тільки послуги по самому перешиттю вироба, заощадивши при цьому більше 60% коштів із сімейного бюджету, які б Ви витратили, купивши готовий виріб з натуральної шкіри. І головне: перешив шкіряних курток дозволяє отримати в результаті новий виріб, ексклюзивний, пошитий в одиничному екземплярі. Нам досить малюнка або фотографії, що б втілити Вашу мрію в реальний виріб.

Телефонуйте нам! У нас величезний досвід і можливості! В даному прикладі перешив шкіряних курток показаний поетапно- від старого виробу, який в роботу нам принесла замовниця і до готового.

Ось так стара батьківська куртка, стала новою модною жіночою.

Перешив шкіряних курток

Початковий виріб

перешити шкіряну куртку

Eскіз

ремонт курток

Виріб в роботі

шкіряна куртка ремонт

Перша примірка

ремонт одягу в Києві

Нова куртка